Amacımız

2018 senesinde doların fazlasıyla artması Türkiyede küçük işletmeleri zora soktu. Açıkcası Matnet olarak biz bile işimiz bu olmasına rağmen isim(domain) parası, ssl güvenlik sertifa parası, cdn hızlandırma hizmeti parası , hosting parası vs. hizmetlere ayrı ayrı ödeme yapmaktan bıktık.

Arama motorları açısından ana isim(domain) ya da alt alan ismi farketmediği için sahip olduğumuz kısa domaini küçük işletmelere sunmanın iyi bir fikir olacağını düşündük. Ana sayfamızda gördüğünüz üzere küçük işletmelerin ihtiyaç duyacağı bütün özellikleri sunuyoruz. Hatta teknolojik olarak abarttık ve blog hizmetimize yapay zeka teknolojisini de ekledik. Bu teknolojinin önümüzdeki 30 sene arama motorları konusunda belirleyici olacağı konusunda uzman Seocular tarafından açıklamalar var. Geçmişte ra6.org sitesinde ücretsiz blog hizmeti sunmaya çalıştık ancak spam bloglardan, otomatik robotlardan bıktık ve yıllar önce bunları tespit ederek bir çok bloğu sitemizden kaldırdık.

Ayrıca küçük işletmelerin bozuk ekonomik şartlar altında, Cdn kurabilmesini ya da Ssl sertifikası kurabilmesini başarmasını bekleyemeyiz. Ya da sitesine amp kurmasını ve mobil uyumlu hale getirmesini de bekleyemeyiz. Küçük bir işletmenin mobil uyumlu bir temaya yıllık $49 dolar gibi bir fiyat vermesini beklemek de mantıksız olur.

Küçük İşletmelere Şans Vermemiz Gerektiğini Düşünüyoruz

2019 Ocak ayı itibariyle blog sahibi işletmelere ra6.org üzerinden kurumsal email hizmeti vermek için de çalışma yapmaya başladık. Ödediğiniz yıllık blog hizmeti dışında ana sayfamızda yazan başka hiç bir hizmet için sizlerden ücret talep edilmeyecek.

İş ortağımız Rekli Incle birlikte çalışıyoruz. Bu konuda gerekli bilgiyi hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Yüzlerce Dolarlık Hizmetler Ücretsiz

Başka yerlerden yüzlerce dolara alacağınız tüm hizmetleri bloglarınız için ra6.org’dan ücretsiz olarak alabileceksiniz. Themeforest,mywpthemes gibi firmaların temalarının lisanslarını aldık. Dolayısıyla tema konusunda devasa holdingler kadar güzel temalara sahip olacaksınız.

Anlaşmamız gereği bloglarınızda ücretsiz cdn hizmetiniz olacak ve serverlarımız yurt dışında olsa da müşterileriniz sizlere İstanbuldan ulaşabilecek.

Yapay zeka teknolojimiz sayesinde Google gibi arama motorları bloğunuzu saatler içindex indexleyebilecek. Tüm hizmetlerimizi devreye sokmadan önce deneme sürecinden geçiriyoruz.

Sorularınız İçin Panel İçinde Destek Bölümü

Bloğunuzu yönetirken kullanabileceğiniz, panel içinde bir destek bölümümüz var. Ayrıca sıkça sorulan sorular için aynı bölümde bilgi bankası hazırladık. Herşeyin daha kolay olması için Easy Blogging(Kolay Bloglama) eklentisine de sahip olacaksınız. Yani hiç bir şey bilmeseniz bile bloğunuza yazı girmeniz ve aktif hale getirmeniz çok kolay olacak.

Aramıza katılmak için iletişim formunu doldurup göndermeniz yeterli.

İlginiz için teşekkür eder,saygılarımızı sunarız.

Matnet Ekibi